Opublikowano Dodaj komentarz

Bargłów – indeksy urodzeń z lat 1905-1910

Do wyszukiwarki Geneo dodaliśmy dane z potężnej, liczącej ponad 400 stron księgi urodzeń z Bargłowa z lat 1905-1910. Nowych indeksów jest ponad 1500. Księgę jak zwykle zindeksowaliśmy bardzo dokładnie wypisując nie tylko informacje o rodzicach, chrzestnych i świadkach, ale również wszelkie dopiski z marginesów dotyczące ślubów, zgonów czy sądowych korekt w metrykach. Ponad połowa metryk zawiera takie dodatkowe informacje. W jednym miejscu można więc znaleźć niemal całe życiorysy poszczególnych osób, od urodzenia, poprzez ślub czy kolejne śluby, aż po śmierć – wszystko odnotowane skrzętnie przez Urzędnika Stanu Cywilnego.

Początek dwudziestego wieku to całkiem niedawny okres i wielu z Was znajdzie tu informacje o swoich rodzicach, dziadach, pradziadach czy innych osobach, z którymi mieliście szansę zetknąć się w życiu. Tym bardziej jest to ciekawa lektura. Zapraszamy do wyszukiwania!

Księgę zindeksowała Barbara Muzyk. Dziękujemy!

Jamiński Zespół Indeksacyjny
Polub nas

Jamiński Zespół Indeksacyjny

Indeksacja akt metrykalnych Kotliny Biebrzańskiej, dawnego Dekanatu Augustowskiego, Suwalszczyzny, Ziemi Grodzieńskiej i okolic
Jamiński Zespół Indeksacyjny
Polub nas

Jamiński Zespół Indeksacyjny - najnowsze posty (zobacz wszystkie)

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.